Přeskočit na obsah

Aktuality

Otevření Náměstí Nová Kasárna

Slavnostně jsme otevřeli nově vybudované náměstí a symbolicky tak uzavřeli výstavbu celé lokality.

Kolaudace Attic Karlín

V listopadu 2023 jsme dokončili a zkolaudovali tři exkluzivní mezonetové byty v rámci projektu Attic Karlín.

Senior bungalovy Bartovice

Projekt rozšíření seniorského bydlení v Bartovicích má své jméno! Vybrali jsme takové, které nejlépe vystihuje podstatu tohoto moderního konceptu seniorského bydlení: Senior bungalovy Bartovice.

Attic Karlín – výstavba v plném proudu

Výstavba tří exkluzivních bytů spěje do závěrečné fáze. Celý projekt je už pod zbrusu novou střechou s opravenou původní věžičkou. Do nového krovu byla osazena velká a krásná ateliérová okna.

Dokončení výstavby lokality Nová Kasárna

V červnu 2023 jsme zkolaudovali poslední bytový dům – Rezidenci G s 20 byty. Téměř čtyři roky od poklepání na základní kámen se tak završila výstavba rezidenční lokality Nová Kasárna.

V TGA Medical i na zdravotní pojištění

Na jaře 2023 se rehabilitačnímu centru TGA Medical podařilo uzavřít smlouvy se třemi významnými zdravotními pojišťovnami.

Nová Kasárna – otevření rezidencí E a F

Od začátku dubna 2024 se začali stěhovat noví nájemníci do čerstvě otevřených rezidencí E a F, které jsou součástí II. etapy výstavby rezidenční lokality Nová Kasárna.

TGA Medical – zahájení provozu

1. září 2022 zahájilo provoz zbrusu nové rehabilitační centrum TGA Medical, které se nachází v přízemí Centra Nová Kasárna v Krnově. Jedná se o špičkově vybavené nestátní zdravotnické zařízení, které nabízí široký rozsah terapií a odbornou péči zkušených fyzioterapetů.

Návštěva v KDS Bartovice

Koncem léta 2022 navštívil celý náš tým obyvatele Komunitního domů seniorů v Bartovicích. Popřáli jsme oslavencům, přivezli pár sladkostí a užili si společného grilování na terase domu.

Otevření Centra Nová Kasárna

18. 7. 2022 bylo otevřeno moderní kancelářské centrum Nová Kasárna, které je součástí rezidenční lokality Nová Kasárna v Krnově.

TGA Garage vyrazila na trať

TGA Garage je unikátním projektem, který vnímá investici do limitních supersportů jako příležitost pro významné zhodnocení investic.

Nová Kasárna – dokončení etapy I

K 1. 7. 2022 byla dokončena I. etapa výstavby rezidenční lokality Nová Kasárna, což znamená kolaudaci 52 bytů ve 4 bytových domech a otevření kancelářské budovy Centrum Nová Kasárna.

Otevření pražské kanceláře

Rozrůstající se aktivity našeho holdingu si vyžádaly otevření pražské kanceláře, která zahájila svůj provoz v květnu 2022.

Attic Karlín – zahájení výstavby

Začátkem května 2022 se rozběhly rozsáhlé rekonstrukční a stavební práce na projektu Attic Karlín, které zahrnují výměnu střechy a půdní vestavbu 3 mezonetových bytů.

Průmyslová zóna Brantice

Na okraji Brantic, na hlavním silničním tahu mezi Krnovem, Bruntálem a Olomoucí vznikla nová průmyslová zóna 13,7 ha, která se v budoucnu rozšíří o dalších 9,9 ha.

Fotovoltaická elektrárna

Připravujeme výstavbu fotovoltaické elektrárny o výkonu 8 – 10 MWp na Krnovsku, v připravované průmyslové zóně.

Převod vlastnického podílu

Dne 1. 10. 2021 došlo k převodu vlastnického podílu ve společnosti Včera, dnes a zítra s.r.o. na jiného společníka.

Změna názvu společnosti

Po změnách v holdingové struktuře se původní společnost TGA Development transformovala na OdeonEna s.r.o., aby lépe vyhovovala požadavkům celého holdingu na efektivní a moderní přístup k developmentu a správě menších a středně velkých investičních celků.

Prodej 3 společností holdningu

Dne 12. 3. 2021 došlo k prodeji společnosti Značky Morava a.s. spolu s její dceřinou společností Grames s.r.o. a společnosti Silverton s.r.o. Kupujícím se stala společnost CIDEM Invest a.s.

Nová Kasárna – Vaše investiční příležitost

Investice do nemovitosti dokáže v současné době ochránit Vaše peníze před inflací daleko lépe než stavební spoření nebo termínované vklady u bank.