Přeskočit na obsah

Společnosti

TGA Facility s.r.o.

Společnost poskytující finanční, ekonomický, právní, majetkový, marketingový a informační servis všem členům skupiny TGA Holding s. r. o. Současně nabízí dotační a marketingové služby externím subjektům.

TGA Central s.r.o.

Společnost, která působí v oblasti energetiky a která se zaměřuje na projekty od distribuce, přes obnovitelné zdroje až po nákup elektrické energie.

TGA Medical s.r.o.

Odborná fyzioterapeutická péče upravená individuálně potřebám pacienta. To je hlavní cíl nového moderního rehabilitačního centra v Krnově, které nabízí špičkové přístrojové vybavení a širokou paletu procedur v nových, elegantních prostorách.

OdeonEna s.r.o.

Primárním zaměřením společnosti je výstavba developerských projektů a vlastnictví nemovitostního fondu. Vznikla jako nástupce společnosti TGA Development s.r.o.

Sokolovská 333 s.r.o.

Společnost, která v pražském Karlíně zajišťuje výstavbu tří exkluzivních mezonetových bytů pod obchodní značkou Attic Karlín.

TGA Building s. r. o.

TGA Building s. r. o. se zaměřuje na výstavbu moderních a dostupných komunitních domů pro seniory včetně zajištění služeb pro aktivní seniory.

TGA Garage s.r.o.

Unikátní způsob investice do limitních supersportů. Do automobilů, které získávají časem na hodnotě a prestiži. Prostor, který spojuje sběratele a fanoušky sportovních a supersportovních automobilů.

Včera, dnes a zítra s.r.o.

Součást TGA Holding do listopadu 2021. Netradiční koncept bistra zaměřený na gastronomii na úrovni v designovém prostředí, jehož součástí je bar, který je vhodný také pro firemní, či soukromé akce.

Prodáno

Značky Morava a.s.

Součást TGA Holding do března 2021. Komplexní dodavatel v oblasti dopravního stavitelství s 20letou zkušeností na trhu. Posláním společnosti je zvýšení bezpečnosti účastníků silničního provozu.

Prodáno

Grames s.r.o.

Součást TGA Holding do března 2021. Dceřiná firma společnosti Značky Morava, a. s. působící od roku 2015 na slovenském trhu, na kterém se etablovala jako spolehlivý dodavatel širokého portfolia služeb v dopravním stavitelství.

Prodáno

Silverton s.r.o.

Součást TGA Holding do března 2021. Společnost je dodavatelem souhrnných služeb v oblasti dopravního stavitelství se zaměřením na regionální trh v Čechách.

Prodáno