Přeskočit na obsah

Projekty

Rezidenční lokalita Nová Kasárna

Jedinečný developerský projekt rezidenčního bydlení v centru Krnova, který vznikl na místě původních kasáren. Celý komplex tvoří sedm moderních bytových domů s kapacitou 104 nadstandardních bytů, určených k pronájmu i prodeji. Jeho součástí je velké komerční centrum a rozsáhlé parkové plochy. Po dlouhých letech stagnace v nové výstavbě bytů přinesl projekt Nová Kasárna významný impuls ke zvýšení kultury bydlení a dalšího rozvoje Krnova.

Attic Karlín

Attic Karlín je projekt luxusních mezonetových bytů přímo v srdci pulzujícího Karlína, ve velkoryse vybudovaných podkrovních loftech v secesním domě na rohu ulic Sokolovská a Březinova, nedaleko Invalidovny.

Komunitní dům seniorů Bartovice II

V areálu Komunitního domu v Bartovicích připravujeme rozšíření stávající kapacity dostupného bydlení pro seniory.

Vestec

V atraktivní klidné příměstské lokalitě Praha Západ, v obci Vestec, nabízíme v zastavěné části obce oplocený rovinatý stavební pozemek se studií o rozloze 1125 m2, který byl využíván jako zahrada.

Rezidence Úvalno

V obci Úvalno na Bruntálsku připravujeme na parcele o rozloze 8 hektarů výstavbu 77 rodinných domů. Celková investice do dané lokality je kalkulována na 430 mil. Kč.

Průmyslová zóna Brantice

Na okraji Brantic, na hlavním silničním tahu mezi Krnovem, Bruntálem a Olomoucí vznikla nová průmyslová zóna o velikosti 13,7 ha, která je v našem vlastnictví a nyní projektujeme několik řešení jejího využití.

Fotovoltaická elektrárna

Připravujeme výstavbu fotovoltaické elektrárny o výkonu 16 MWp. Vnímáme potřebu odklonu od fosilních paliv a vidíme v této investici možnost, jak přispět k dlouhodobému zlepšování životního prostředí a snižování negativního vlivu člověka na životní prostředí.

Nové sídlo Značky Morava a.s.

Koncem roku 2019 jsme dokončili výstavbu průmyslového areálu pro společnost Značky Morava a.s. v Branticích. Jedná se o moderní a funkční stavbu, která splňuje nejnáročnější podmínky na kvalitní a bezpečné pracoviště s velkoryse pojatým zázemím pro všechny zaměstnance. Součástí areálu je i rozsáhlá parkovací plocha se zkušebním polygonem.

Komunitní dům seniorů Bartovice

V městské části Ostrava – Bartovice jsme postavili komunitní dům s cílem přinést komfortní, důstojné a bezpečné bydlení pro seniory. Jedná se celkem o dvacet dva malometrážních bytů odpovídajících evropským standardům v poskytování služeb seniorům. Kromě soukromí svých bytů mohou obyvatelé využít i společné prostory a přilehlou zahradu, stejně jako širokou škálu služeb, které jim umožňují pohodlný a nezávislý způsob života.

Dům náměstí Minoritů

V letech 2018-2020 proběhla rekonstrukce 6 bytů v domě na náměstí Minoritů v Krnově. Souběžně s ní bylo v přízemí a sklepních prostorách vybudováno nové bistro Včera, dnes a zítra, které se zaměřuje na moderní gastronomii.

Rodinné domy Ježník

Krnovská příměstská čtvrť Ježník je pověstná svojí nedotčenou přírodou a klidem. Design a situační umístění rodinných domů tyto výjimečné podmínky podtrhují. K prodeji bylo šest kompletně oplocených pozemků se vstupní bránou a vjezdem pro vozidla.