Přeskočit na obsah

Nová Kasárna – Vaše investiční příležitost

Investice do nemovitosti dokáže v současné době ochránit Vaše peníze před inflací daleko lépe než stavební spoření nebo termínované vklady u bank. Mohou přinést zajímavé a bezpečné zhodnocení Vašich úspor. Zejména u novostaveb máte jistotu, že nebudete muset vynakládat další peníze na opravy bytu nebo na investice spojené s údržbou domu. Využijte současných nízkých úrokových sazeb a investuje do budoucna. Rezidenční developerský projekt Nová Kasárna Krnov se může stát právě takovou příležitostí!

Atraktivní lokalita se nachází v centru města, na pozemku bývalých vojenských kasáren. V těsné blízkosti je škola, školka, nemocnice a nákupní zařízení. Předností projektu je také výborná dopravní dostupnost. Místo se tak postupně stává jedinečnou příležitostí ke klidnému, rezidenčnímu bydlení v centru města. Rezidenční lokalita poskytuje svým obyvatelům nadčasové a jedinečné bydlení. Celá lokalita bude obklopena zelení, alejemi, kolem nově vybudovaných komunikací lavičkami k posezení a pro aktivní odpočinek pěšími cyklistickými stezkami. 

Projekt nabízí moderní byty od velikosti 2+kk s 56m2, 3+kk až po velkorysé stylově řešené luxusní 4+kk se dvěma terasami a střešní zahradou o celkové výměře 150 m2. U většiny bytů je v ceně garážové stání, balkón nebo prostorná terasa. Propojovacím prvkem všech bytů v celé lokalitě jsou velká francouzská okna, čistý jednoduchý design a v neposlední řadě také nízké provozní náklady. 

Více informací o projektu naleznete také na www.novakasarna.cz.