Přeskočit na obsah

Rezidenční lokalita Nová Kasárna

Jedinečný developerský projekt rezidenčního bydlení v centru Krnova, který vznikl na místě původních kasáren. Celý komplex tvoří sedm moderních bytových domů s kapacitou 104 nadstandardních bytů, určených k pronájmu i prodeji. Jeho součástí je velké komerční centrum a rozsáhlé parkové plochy. Po dlouhých letech stagnace v nové výstavbě bytů přinesl projekt Nová Kasárna významný impuls ke zvýšení kultury bydlení a dalšího rozvoje Krnova.

Attic Karlín

Attic Karlín je projekt luxusních mezonetových bytů přímo v srdci pulzujícího Karlína, ve velkoryse vybudovaných podkrovních loftech v secesním domě na rohu ulic Sokolovská a Březinova, nedaleko Invalidovny.

Komunitní dům seniorů Bartovice II

V areálu Komunitního domu v Bartovicích připravujeme rozšíření stávající kapacity dostupného bydlení pro seniory.

Vestec

V atraktivní klidné příměstské lokalitě Praha Západ, v obci Vestec, nabízíme v zastavěné části obce oplocený rovinatý stavební pozemek se studií o rozloze 1125 m2, který byl využíván jako zahrada.

Rezidence Úvalno

V obci Úvalno na Bruntálsku připravujeme na parcele o rozloze 8 hektarů výstavbu 77 rodinných domů. Celková investice do dané lokality je kalkulována na 430 mil. Kč.

Průmyslová zóna Brantice

Na okraji Brantic, na hlavním silničním tahu mezi Krnovem, Bruntálem a Olomoucí vznikla nová průmyslová zóna o velikosti 13,7 ha, která je v našem vlastnictví a nyní projektujeme několik řešení jejího využití.

Fotovoltaická elektrárna

Připravujeme výstavbu fotovoltaické elektrárny o výkonu 16 MWp. Vnímáme potřebu odklonu od fosilních paliv a vidíme v této investici možnost, jak přispět k dlouhodobému zlepšování životního prostředí a snižování negativního vlivu člověka na životní prostředí.

Nové sídlo Značky Morava a.s.

Koncem roku 2019 jsme dokončili výstavbu průmyslového areálu pro společnost Značky Morava a.s. v Branticích. Jedná se o moderní a funkční stavbu, která splňuje nejnáročnější podmínky na kvalitní a bezpečné pracoviště s velkoryse pojatým zázemím pro všechny zaměstnance. Součástí areálu je i rozsáhlá parkovací plocha se zkušebním polygonem.

Komunitní dům seniorů Bartovice

V městské části Ostrava – Bartovice jsme postavili komunitní dům s cílem přinést komfortní, důstojné a bezpečné bydlení pro seniory. Jedná se celkem o dvacet dva malometrážních bytů odpovídajících evropským standardům v poskytování služeb seniorům. Kromě soukromí svých bytů mohou obyvatelé využít i společné prostory a přilehlou zahradu, stejně jako širokou škálu služeb, které jim umožňují pohodlný a nezávislý způsob života.

Dům náměstí Minoritů

V letech 2018-2020 proběhla rekonstrukce 6 bytů v domě na náměstí Minoritů v Krnově. Souběžně s ní bylo v přízemí a sklepních prostorách vybudováno nové bistro Včera, dnes a zítra, které se zaměřuje na moderní gastronomii.

Rodinné domy Ježník

Krnovská příměstská čtvrť Ježník je pověstná svojí nedotčenou přírodou a klidem. Design a situační umístění rodinných domů tyto výjimečné podmínky podtrhují. K prodeji bylo šest kompletně oplocených pozemků se vstupní bránou a vjezdem pro vozidla.

TGA Facility s.r.o.

Společnost poskytující finanční, ekonomický, právní, majetkový, marketingový a informační servis všem členům skupiny TGA Holding s. r. o. Současně nabízí dotační a marketingové služby externím subjektům.

TGA Central s.r.o.

Společnost, která působí v oblasti energetiky a která se zaměřuje na projekty od distribuce, přes obnovitelné zdroje až po nákup elektrické energie.

TGA Medical s.r.o.

Odborná fyzioterapeutická péče upravená individuálně potřebám pacienta. To je hlavní cíl nového moderního rehabilitačního centra v Krnově, které nabízí špičkové přístrojové vybavení a širokou paletu procedur v nových, elegantních prostorách.

OdeonEna s.r.o.

Primárním zaměřením společnosti je výstavba developerských projektů a vlastnictví nemovitostního fondu. Vznikla jako nástupce společnosti TGA Development s.r.o.

Sokolovská 333 s.r.o.

Společnost, která v pražském Karlíně zajišťuje výstavbu tří exkluzivních mezonetových bytů pod obchodní značkou Attic Karlín.

TGA Building s. r. o.

TGA Building s. r. o. se zaměřuje na výstavbu moderních a dostupných komunitních domů pro seniory včetně zajištění služeb pro aktivní seniory.

TGA Garage s.r.o.

Unikátní způsob investice do limitních supersportů. Do automobilů, které získávají časem na hodnotě a prestiži. Prostor, který spojuje sběratele a fanoušky sportovních a supersportovních automobilů.

Včera, dnes a zítra s.r.o.

Součást TGA Holding do listopadu 2021. Netradiční koncept bistra zaměřený na gastronomii na úrovni v designovém prostředí, jehož součástí je bar, který je vhodný také pro firemní, či soukromé akce.

Prodáno

Značky Morava a.s.

Součást TGA Holding do března 2021. Komplexní dodavatel v oblasti dopravního stavitelství s 20letou zkušeností na trhu. Posláním společnosti je zvýšení bezpečnosti účastníků silničního provozu.

Prodáno

Grames s.r.o.

Součást TGA Holding do března 2021. Dceřiná firma společnosti Značky Morava, a. s. působící od roku 2015 na slovenském trhu, na kterém se etablovala jako spolehlivý dodavatel širokého portfolia služeb v dopravním stavitelství.

Prodáno

Silverton s.r.o.

Součást TGA Holding do března 2021. Společnost je dodavatelem souhrnných služeb v oblasti dopravního stavitelství se zaměřením na regionální trh v Čechách.

Prodáno